ÇILGIN AŞIKLAR

Çılgın aşklar sınır tanımıyor. Çiftler her yerde mekan ayırt etmeden birbirlerine aşklarını gösteriyorlar.Ama insan bunu görünce azgınlıktan başka birşey deyil diyesi geliyor. Bu görüntülerde sekse düşkünlüğü ile bilinen rusyadan.


Share on Google Plus

About TWOHAF

Batı Trakyalı BİRİ ...Tuhaf olan olaylara karşı merakla başladık ilk önce kendi pc'mizde topladık bilgileri daha sonra neden diğer insanlarlada paylaşmayalım dedik ve burdayızz..
    Blogger Comment
    Facebook Comment

9 yorum:

Adsız dedi ki...

ask bu işte :D:D

Adsız dedi ki...

aşk güzel sevişmek daha güzel en güzeli ise seni seven seni öpen hatta seninle sevişen bir sevgilinin olması

Adsız dedi ki...

ozaman herkez sokakta sevişsin bırakın bu işleri

Adsız dedi ki...

ne zaman insanlar hayvanlar gibi yol kenarlarında sevişmeye başlayacak,işte o zaman kıyamet çok yaklaşmış demektir,
bu da bir kıyamet alametidir,buna aşk işte bilmem ne gibi güzel ve övücü sözlerle bakılmaz,fiiliyatın kendisinde elbette güzellik var ama böyle insanlıktan çıkmış bir şekilde ulu orta yerde yapılmaz,böyle davrananlar ancak hayvanr olabilir,hayvanlığı alkışlıyanlar da bi nevi hayvandır zannımca

Adsız dedi ki...

En son yoruma katılıyorum.Yaradılanların en üstün olanı İNSANOĞLUNUN bazılarının hayvanlardan bir farkının günümüzde kalmadığını görmek çok üzücü.

Adsız dedi ki...

insanlik disi bir sey uyle bi zamandayizki insanlar rahat yapsin diye sokakta insanalr yol verecek iste biz o zamandayiz kiyamet alameti gercekten insanlar ibret almali bu tarz seyler kinan mali bu guruntuleri destek leyen herkesi kiniyorum ....

Adsız dedi ki...

hayvanlara hakaret etmiyelim cunku bu hem hayvanlikdisi hemde insanlikdisi

madturk dedi ki...

Biri sopayla ayırsın şunları xD

Adsız dedi ki...

hayvan desem hayvan deyil,insan zaten demiyorum,ney bunlar yaaaa.bide bunlarin yaptigina ask diyen zihniyetler var tabiii.