ÇILGIN AŞIKLAR

Çılgın aşklar sınır tanımıyor. Çiftler her yerde mekan ayırt etmeden birbirlerine aşklarını gösteriyorlar.Ama insan bunu görünce azgınlıktan başka birşey deyil diyesi geliyor. Bu görüntülerde sekse düşkünlüğü ile bilinen rusyadan.


9 yorum:

aşk güzel sevişmek daha güzel en güzeli ise seni seven seni öpen hatta seninle sevişen bir sevgilinin olması

ozaman herkez sokakta sevişsin bırakın bu işleri

ne zaman insanlar hayvanlar gibi yol kenarlarında sevişmeye başlayacak,işte o zaman kıyamet çok yaklaşmış demektir,
bu da bir kıyamet alametidir,buna aşk işte bilmem ne gibi güzel ve övücü sözlerle bakılmaz,fiiliyatın kendisinde elbette güzellik var ama böyle insanlıktan çıkmış bir şekilde ulu orta yerde yapılmaz,böyle davrananlar ancak hayvanr olabilir,hayvanlığı alkışlıyanlar da bi nevi hayvandır zannımca

En son yoruma katılıyorum.Yaradılanların en üstün olanı İNSANOĞLUNUN bazılarının hayvanlardan bir farkının günümüzde kalmadığını görmek çok üzücü.

insanlik disi bir sey uyle bi zamandayizki insanlar rahat yapsin diye sokakta insanalr yol verecek iste biz o zamandayiz kiyamet alameti gercekten insanlar ibret almali bu tarz seyler kinan mali bu guruntuleri destek leyen herkesi kiniyorum ....

hayvanlara hakaret etmiyelim cunku bu hem hayvanlikdisi hemde insanlikdisi

Biri sopayla ayırsın şunları xD

hayvan desem hayvan deyil,insan zaten demiyorum,ney bunlar yaaaa.bide bunlarin yaptigina ask diyen zihniyetler var tabiii.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More