FARE KADIN GERÇEĞİ

Halk arasında yaygın olarak cep telefonlarında videosu bulunan fare kadın veya kanguru kadın, çoğunuz izlemiş yada birisinden duymuşsunuzdur. Bir kızın çok içkili eve gelmiş de olmuş, yok Kur'an-ı Kerim'i yırtmışta çarpılmış, annesi namaz kılarken yüksek sesle müzik dinleyip annesine namaz kıldığı için bağırdığıdan dolayı banyoda bu halde bulunduğu söylendi söylendi. İBRET OLSUN HERŞEYE İNANMAYIN!!!
Share on Google Plus

About TWOHAF

Batı Trakyalı BİRİ ...Tuhaf olan olaylara karşı merakla başladık ilk önce kendi pc'mizde topladık bilgileri daha sonra neden diğer insanlarlada paylaşmayalım dedik ve burdayızz..
    Blogger Comment
    Facebook Comment

6 yorum:

Adsız dedi ki...

Bunlar kesinlikle hurafeden baska bisey degil,daha once debuoyle alacali sasirtici daha dogrusu ilgi cekme icin carpici bir baslik altind abu haberi gormustum,tabi haber olup olmadigi tartisilir cunku gordukleriniz sanatkar bir kadinin muzeyi koydugu akla ibretlik damgasini kolayca kabullendiren ama bununla asla alakali olmayan bir heykel sergisi..
Saygilar..

Adsız dedi ki...

salakça şeyleri din altından pazarlayan sahtekarlara yazıklar olsun.....

Adsız dedi ki...

bunu bilmeyen yokki ama bizde beyinsiz çok olduğu için aptalca şeyler çırakıp duruyor evrim teorisinin fikir babası olan darvin insanları inandıra bilmek için büyük arayış içine girdi ve sonunda kanguru ile karşılaştı Avusturalya yerlirinin "Aborjinler" den birini darvinin yanına verirler ve darvin ile dağ tepe gezerken darvin dur dur diğe bağırır ve aborjin durur darvin gördüğü o tuhaf hayvanı işaret ederek bune diğe sorar aborjinde kangoroo der. darvin tamam işte bunlar bizim atalarrımız der ve bu hayvanı resmeder ve ülkesine gelir atalarımızı bulduk der. işin enteresan tarafı ise yıllar sonra araştırmacılar avustralyaya gider ve kangoroo yu araştırır ama kangoro diğe birşey yokmuş:) bütün araştırmacılar şaşırır ve araştırrılar meğerse "Kangoroo" kelimesi Aborjin dilinde bilmiyorum demektir :) yani darvine o aborjin ne diyorsun seni anlamıyorum bilmiyorum demek ister:)

Adsız dedi ki...

arkadaşlar bunlar bi sanatcının heykelleri ya ))))

Adsız dedi ki...

İŞTE SİZ BİR İNSANDAN GELDİGİNİZİ KABUL ETMİORSUNUZ MAYMUN DAN GELDİNİZİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ HZ. ADEM BABAMIZ VE HZ. HAVVA ANAMIZ DIR SİZ BUNU BİR KİŞİ DGİL TÜM DÜNYA OLARAK KABULLENDİNİZ NASIL OLUYORSA GENE SÖYLÜYORUM İNSANLAR MAYMUNDAN YADA BAŞKA BİR HAYVANDAN GELMEDİ BUNU BİLİN YA HOCOLARDAN YADA KURANİ KERİMDE YAZILIR

Adsız dedi ki...

inr hatalarını görmemezlikten geliyorlar
allah ne isterse olur