YENİ MODA SEVİŞMELER

Artık yatak odasında sevişmek out! Son zamanlarda heyecan arayışından olsa gerek sevgililer kendilerini tutamıyor ve havada, karada sevişiyor. Artık asansör mü olur, uçak mı, hızla giden arabanın içi mi, bar tuvaleti mi fark etmez! Ama ruslar kadar olamazlar adamlar sokağın ortasında yapıyor.

ASANSÖRDE

1996 Miss Turkey ikinci güzeli Pınar Yiğit, İtalya’da ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams ile asansörde çıplak şekilde yakalanmıştı.


ARABADA

Aşk filmlerinin romantik aktörü Hugh Grant, kendisi gibi oyuncu olan Liz Hurley’le birlikte olduğu dönemde zenci bir fahişeyle arabanın içinde oral seks yaparken yakalanmıştı.


BARDA

Prens Charles’ın küçük oğlu Prens Harry’nin bir gece kulübünde sevişirken yakalanması büyük bir sansasyon yaratmıştı. Gece kulübünde eğlenen çapkın Prens Harry, 20 yaşında Katherine Smith adında sarışın bir barmen kızla birlikte olmuştu.ÇORBACIDA

Hülya Avşar’ın, Paris Hilton’un Türkiye şubesi olmaya aday kız kardeşi Helin’in Etiler’de gittiği bir çorbacının tuvaletinde seviştiği söyleniyor. Helin iddiaları reddetse de olayı gören kişiler Helin’i tuvalette uygunsuz yakaladıkları konusunda ısrarcılar.

UÇAKTA

İngiliz aktör Ralph Fiennes bindiği uçağın tuvaletinde bir hostesle sevişmişti. Hostes, ilişki için Fiennes’a, ‘10 üzerinden 10’ vermiş, ünlü oyuncunun gördüğü en iyi aşık olduğunu söylemişti.

OPERA SALONUNDA

Güzel yıldız Drew Barrymore, New York’ta bir opera salonunun kadınlar tuvaletinde erkek arkadaşı, rock yıldızı Fabrizio Moretti ile seks yaparken yakalandı.

İSKELEDE

Beyaz Gelincik dizisiyle tanınan oyuncu Erkan Petekkaya, daha önce Kaya Çilingiroğlu’yla da ‘minder güreşi’ yaparken kameralara yakalanan Sinem Erülgen’la gece vakti Emirgan iskelesinde sobelenmişti.

PARKTA

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, 2004 yılında, o dönem sevgilisi olan eski eşi Kevin Federline ile Almanya Stockholm’deki bir parkta, sevişirken yakalandı


Share on Google Plus

About TWOHAF

Batı Trakyalı BİRİ ...Tuhaf olan olaylara karşı merakla başladık ilk önce kendi pc'mizde topladık bilgileri daha sonra neden diğer insanlarlada paylaşmayalım dedik ve burdayızz..
    Blogger Comment
    Facebook Comment

3 yorum:

Adsız dedi ki...

ahlak denen şey bunlarda ne arar

Adsız dedi ki...

YATACAK YERLERİ YOK BUNLARIN TERBİYESİZLER

uyanıklar dedi ki...

aman bizi katmayın ne haliniz varsa görün